050-720-86-15 Viber +38(063) 227-30-25
+38(095) 356-67-27
  • м.Київ пр.Академіка Палладіна, магазин 11/6 ( вихід із метро Академгородок до ТК Троїцький)
  • ua-moda1@ukr.net
  • 050-720-86-15 Viber +38(063) 227-30-25
  • +38(095) 356-67-27
  • 9.00-21.00 (10.00-18.00 магазин)
  • uamoda
9.00-21.00 (10.00-18.00 магазин)
Головна"> Головна">

Магазин дитячого одягу Київ

Головна">
Показати:
Сортування:

Виберіть підкатегорію

Магазин дитячого одягу Київ

До дитячому одягу завжди існували і завжди будуть особливі вимоги - це продиктовано в першу чергу фактом певних стандартів, але істотним фактором є і добра воля батьків. Думки і смаки у батьків і дітей, само собою, мають відмінність - якщо батьків превоочередно хвилюють дизайн і безпеку, то для дітей більш значущими пріоритетами одягу переважають комфорт і універсальність. Зважаючи на це в процесі пошуку і покупки одягу для своєї кровинки треба брати до уваги всі ці моменти комплексно. Як і де дешевше і якісно, ​​а головне безпечно для здоров'я дитини, купити одяг для свого чада було досі притчею во язицех більшості батьків. Бо часом, були часи, дитини було складніше одягнути, ніж дорослого. Але в наш стрімко, а іноді здається навіть дуже стрімко, що розвивається століття дитячого одягу стало настільки багато, що часто просто губишся в цьому океані різновидів моделей і забарвлень. Але, на жаль, не всі виробники дитячого одягу дбають про якість та безпеку. Шопінг одягу для хлопчиків - це приємний у всіх сенсах, але, крім усього іншого, далеко не простий процес. Якщо порівнювати з дівчатками, які дивляться на модний одяг з трепетом, то хлопчики більш байдужі до речей. Проте це зовсім не означає, що гардероб хлоп'яти повинен складатися з непривабливих і однорідних речей. У цій категорії ми представляємо Вам дитячі костюми для хлопчиків, дитячі піджаки для хлопчиків, а також дитячі куртки і пуховики виробництва української фабрики West-Fashion м.Львові та Національного турецьких фабрик. Купити костюм для хлопчика в Києві Ви можете в наших магазинах в ТК Троїцький, в 50 метрах від метро Академмістечко .. Вся дитячий одяг на нашому сайті сертифікована МОЗ України. Так що сумнівів, в тім не насет вона шкоди Вашій дитині, немає і не може бути. У нас Ви зможете підібрати своєму синові і купити костюм на випускний в дитячий садок, і на перше вересня в перший клас. Також Ви зможете підібрати костюм для шкільної форми на кожен день. Зверніть увагу також на дитячі піджаки для хлопчиків. Для холодної і дуже холодної погоди Ви можете в нашому магазині дитячого одягу купити дитячу теплу куртку на хутрі або дуже теплий пуховик. Ми впевнені, що без покупки Ви не підете. А якщо Вам щось незрозуміло чи Ви в чомусь сумніваєтеся, менеджери нашого магазину із задоволенням Вас проконсультують і допоможуть з вибором тієї чи іншої речі. Бажаємо Вам приємних покупок!

Костюм детский West-Fashion модель 1012 Костюм детский West-Fashion модель 1012
Костюм детский West-Fashion модель 1012 купить в Киеве. Стильный классический детский костюм стиля школьной формы лицея или школы. Цвет пиджака темно-зеленый, брюки черные. Очень износостойкий и комфортный в применении костюм. В нем Ваш ребенок будет смотреться очень даже достойно и прилично. ..
1150.00грн
Костюм детский West-Fashion модель 905 Костюм детский West-Fashion модель 905
Костюм детский West-Fashion модель 905 купить в Украине. Классический детский костюм делового стиля. Цвет черный в полоску. Рекомендуем присмотреться к этому костюмчику. Одев в него своего мальчика, пред Вами предстанет настоящий и красивый настоящий мужчина. Купить костюм детский для мальчик..
990.00грн
Костюм дитячий West-Fashion модель 1011 Костюм дитячий West-Fashion модель 1011
Костюм дитячий West-Fashion модель 1011 купити в Києві. Стильний класичний дитячий костюм для хлопчика стилю шкільної форми ліцею. Колір піджака бордовий, брюки чорного кольору. У цьому костюмі Ваша дитина буде виглядати дуже навіть презентабельно і діловито.       ..
1300.00грн
Пиджак детский ALTUN Пиджак детский ALTUN
Купить  Пиджак детский ALTUN в Киеве недорого в магазине детской одежды UA-FASHION.  В гардеробе современного мальчика обязательно должен быть хотя бы один добротный пиджак. Присмотритесь к этой модели.  В сочетании c брюками и рубашкой, Ваш ..
1250.00грн
Пиджак детский West-Fashion модель А-122 Пиджак детский West-Fashion модель А-122
Купить  Пиджак детский West-Fashion модель А-122 в Киеве недорого в магазине детской одежды UA-FASHION.  В гардеробе маленького мужчинки обязательно должен быть хотя бы один стильный пиджак. Внимательно взгляните на эту модель.  В сочетании c..
900.00грн
Детская куртка для мальчика Бумер-3 Детская куртка для мальчика Бумер-3
Купить  Детская куртка для мальчика Бумер-3 в Украине недорого в магазине детской одежды UA-FASHION. Стильная и просто красивая куртка для мальчика  - можно сказать палочка-выручалочка от холода в гардеробе маленького джентльмена.&n..
690.00грн
Детская куртка для мальчика Марс-1 Детская куртка для мальчика Марс-1
Купить  Детская куртка для мальчика Марс-1 в Украине недорого в магазине детской одежды UA-FASHION. Элегантная и очень практичная куртка для мальчика  - всегда нужная в гардеробе маленького джентльмена. Восхитительный &nbs..
590.00грн
Детский пиджак looks  Турция 001
Подробнее: https://panama.ua/product/231303/Создание элегантного образа -задача не из простых, особенно если это касается мальчиков озарников, который не секунды не может усидеть на месте. Приобретите стильный пиджак и ваш малыш будет самым стильным. Прививайте своему чаду хороший вкус с дет..
1050.00грн
Детский пиджак looks  Турция 002
Подробнее: https://panama.ua/product/231303/Создание элегантного образа -задача не из простых, особенно если это касается мальчиков озарников, который не секунды не может усидеть на месте. Приобретите стильный пиджак и ваш малыш будет самым стильным. Прививайте своему чаду хороший вкус с дет..
1750.00грн
Рубашка детская KNIAZHYCH Vivat 15 Slim
Рубашка детская KNIAZHYCH Vivat 15 Slim купить недорого в Украине. Стильная и очень красивая детская рубашка. В ней Ваш ребенок будет всегда выглядеть как настоящий мужчина.    Купить детскую рубашку недорого в Киеве Вы можете в нашем магазине детской одежды UA-FASHION. ..
380.00грн
Рубашка детская вышиванка KNIAZHYCH 2000-V
Рубашка детская вышиванка KNIAZHYCH 2000-V купить недорого в Украине. Шикарная и даже очень красивая детская рубашка. В ней Ваш ребенок будет всегда выглядеть как настоящий аристократ.    Купить рубашку в школу недорого в Киеве Вы можете в нашем магазине детской одежды UA-FASHIO..
395.00грн
Рубашка детская вышиванка KNIAZHYCH PT-2000-V
Рубашка детская вышиванка KNIAZHYCH PT-2000-V купить недорого в Украине. Шикарная и очень красивая детская рубашка. В ней Ваш ребенок будет всегда выглядеть как настоящий мужчина.    Купить рубашку детскую недорого в Киеве Вы можете в нашем магазине детской одежды UA-FASHION. ..
395.00грн